Playoff Schedule & Results (Ilderton Jets)
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
OMHA Digital Network
Register Your Child Today
Tournaments
Coach Resources
Trainer Resources
×
Team Finder
Contact
Search
Login
Contact
Search
Home
Team Finder
Organization Menu
Home
Cash Calendar Draw
2023-2024 Cash Calendar Draw
About Us
Mission & Vision
IMHA Rules of Operation
IMHA By Laws
Exceptional Player Status
Privacy
Financials
Contact Us
Board Meeting Minutes
Complaint Form
Board of Directors Nomination Form
PTS/NRP Forms
PTS/NRP Forms
Non- Residential Player Passport Request
Tryouts
Tryouts
Tryout Signup on Ramp
2025-2026 Reorganization Information
Frequently Asked Questions
Registration
Registration
*NEW* Cash Calendar Fundraising Program 2023-24
2023-2024 OMHA Intent to Play U21 Division with Lucan
2024-2025 OWHA Intent to Register (Girls ONLY)
IMHA Spordle Registration Requirements
What is Needed to Play Hockey
Financial Assistance
Financial Assistance Information
Financial Assistance Request Form
Coaching
Coaching
2022-23 OMHA Coaching Requirements
2022-23 OWHA Coaching Requirements
2023-2024 Coach Evaluation Form
Current Coaches
Gender Preseason Chat
Coaching Clinics
Coaches Volunteer Tracking Form
Online OPP Vulnerable Sector Check
Criminal Offence Declaration Letter 2023-2024
Vulnerable Sector Letter 2023-24
Coaches Drill Bank
Game Card Template
Practice Plan Template
Coaches FAQ
Trainer
Trainer
Registration for Privit
Emergency Action Plan Ilderton
Emergency Action Plan Komoka
Injury Report
Rowan's Law
Return to Play
Concussion Resources
HTCP Trainer Refresher Clinics
Dynamic Warmup
Trainers Seminar Notes
Volunteer
2023-2024 Volunteer of the Year Award Nomination Form
Criminal Offence Declaration Letter 2023-24
Online OPP Vulnerable Sector Check
Sponsorship
Sponsorship
Sponsors
Sponsorship Letter
Sponsorship Information
IMHA Sponsorship Form
2023 Sponsors
Schedule
Organization Calendar
How to Subscribe to a Calendar
Schedule & Results
Available Ice
Awards
Awards
Championship Teams
Team Accomplishments
Graham Benedetti Memorial Award
Jennifer Funston Memorial Award
Viola Higgs Memorial Award
Lucas McConnell Memorial Award
Agnes Prebble Memorial Award
Volunteer of the Year Award
Rob Andrews Officiating Award
Mental Health
Jets Apparel
Links
Home
Playoff Schedule & Results
Sitemap
Print
Playoff Schedule & Results
U11 Boys B
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11T1-OPB-03
Feb 27 2024
6:20 PM
Mooretown Jr. Flags B
MSC (Rink 2)
3-2
W
U11T1-OPB-05
Mar 01 2024
6:40 PM
Lambton Shores Predators B
Ilderton Arena
0-4
L
U11T1-OPB-06
Mar 02 2024
1:20 PM
Mooretown Jr. Flags B
MSC (Rink 1)
2-0
W
U11T1-OPB-07
Mar 03 2024
4:45 PM
Lambton Shores Predators B
Forest (Amtelecom)
2-2
T
U11T1-OPB-08
Mar 05 2024
6:30 PM
Mooretown Jr. Flags B
Ilderton Arena
7-0
W
U11T1-OPB-09
Mar 08 2024
6:30 PM
Lambton Shores Predators B
Ilderton Arena
3-0
W
U11T1-OPC-01
Mar 16 2024
12:30 PM
Dresden Jr. Kings C
Ken Houston
0-1
L
U11T1-OPC-02
Mar 18 2024
7:00 PM
Dresden Jr. Kings C
Ilderton Arena
3-2
W
U11T1-OPC-03
Mar 22 2024
6:45 PM
Dresden Jr. Kings C
Ken Houston
0-2
L
U11 Boys D
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11T3-OPA-01
Feb 16 2024
6:30 PM
Lucan Irish D
Ilderton Arena
10-2
W
U11T3-OPA-05
Feb 23 2024
6:50 PM
Petrolia Oilers D
Greenwood
6-4
W
U11T3-OPA-06
Feb 24 2024
2:00 PM
Mooretown Jr. Flags D
Komoka Wellness & Recreation Complex
8-1
W
U11T3-OPA-11
Mar 02 2024
4:10 PM
Wallaceburg Lakers D
Wallaceburg
5-1
W
U11T3-OPA-14
Mar 03 2024
2:30 PM
East Lambton Eagles D
Ilderton Arena
9-3
W
U11T3-OPC-01
Mar 16 2024
6:30 PM
West Lorne Comets D
Komoka Wellness & Recreation Complex
2-4
L
U11T3-OPC-02
Mar 18 2024
8:00 PM
West Lorne Comets D
West Lorne Arena
5-4
W
U11T3-OPC-03
Mar 20 2024
6:15 PM
West Lorne Comets D
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
0-1
L
U11 Boys LM Blue
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11LLPO-72
Mar 02 2024
3:30 PM
Port Stanley Jr. Sailors Red
Komoka Wellness & Recreation Complex
3-0
W
U11LLPO-65
Mar 03 2024
1:30 PM
Point Edward Blackhawks
Ilderton Arena
3-0
W
U11LLPO-24
Mar 04 2024
7:00 PM
Thamesford Attack Green
Thamesford
3-2
W
U11LLPO-27
Mar 17 2024
11:00 AM
Port Stanley Jr. Sailors Red
Port Stanley
0-0
T
U11LLPO-105
Mar 19 2024
6:30 PM
Thamesford Attack Yellow
Ilderton Arena
6-1
W
U11LLPO-25
Mar 20 2024
7:00 PM
Thamesford Attack Yellow
Thamesford
7-3
W
U11LLPO-26
Mar 24 2024
2:40 PM
U11 Boys LM White
Ilderton Arena
3-2
W
U11LLPO-28
Mar 26 2024
6:30 PM
U11 Boys LM Gold
Ilderton Arena
4-4
T
U11 Boys LM White
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11LLPO-32
Feb 26 2024
7:00 PM
Thamesford Attack Green
Thamesford
1-2
L
U11LLPO-34
Feb 28 2024
7:00 PM
Thamesford Attack Yellow
Thamesford
4-0
W
U11LLPO-33
Mar 02 2024
4:00 PM
Point Edward Blackhawks
Point Edward
1-4
L
U11LLPO-35
Mar 09 2024
5:00 PM
U11 Boys LM Gold
Komoka Wellness & Recreation Complex
U11LLPO-107
Mar 23 2024
3:00 PM
Thamesford Attack Yellow
Komoka Wellness & Recreation Complex
2-7
L
U11LLPO-26
Mar 24 2024
2:40 PM
U11 Boys LM Blue
Ilderton Arena
2-3
L
U11LLPO-102
Mar 25 2024
7:00 PM
Thamesford Attack Green
Ilderton Arena
3-0
W
U11LLPO-35
Mar 28 2024
6:00 PM
U11 Boys LM Gold
Ilderton Arena
U11LLPO-75
Mar 30 2024
3:00 PM
Port Stanley Jr. Sailors Red
Komoka Wellness & Recreation Complex
U11 Boys LM Gold
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11LLPO-101
Mar 02 2024
5:00 PM
Thamesford Attack Green
Komoka Wellness & Recreation Complex
2-2
T
U11LLPO-30
Mar 03 2024
3:00 PM
Thamesford Attack Yellow
Thamesford
1-6
L
U11LLPO-35
Mar 09 2024
5:00 PM
U11 Boys LM White
Komoka Wellness & Recreation Complex
U11LLPO-29
Mar 19 2024
7:00 PM
Point Edward Blackhawks
Point Edward
1-2
L
U11LLPO-31
Mar 20 2024
6:30 PM
Port Stanley Jr. Sailors Red
Port Stanley
2-4
L
U11LLPO-74
Mar 23 2024
4:30 PM
Port Stanley Jr. Sailors Red
Komoka Wellness & Recreation Complex
0-2
L
U11LLPO-66
Mar 24 2024
1:30 PM
Point Edward Blackhawks
Ilderton Arena
2-1
W
U11LLPO-28
Mar 26 2024
6:30 PM
U11 Boys LM Blue
Ilderton Arena
4-4
T
U11LLPO-35
Mar 28 2024
6:00 PM
U11 Boys LM White
Ilderton Arena
U11 Girls B
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11D3-10
Jan 27 2024
5:00 PM
Windsor Wildcats B
Ilderton Arena
0-2
L
Feb 06 2024
5:30 PM
London Devilettes
Argyle Arena
0-4
L
U11D3-09
Feb 10 2024
5:00 PM
Southpoint Stars C
Ilderton Arena
1-1
T
U11D3-17
Feb 12 2024
7:00 PM
Lambton Attack B
Watford
1-0
W
U11D3-08
Feb 18 2024
10:00 AM
Lambton Attack B
Ilderton Arena
0-1
L
Feb 22 2024
7:00 PM
Lambeth Lancers
Ilderton Arena
1-2
L
U11D3-07
Feb 24 2024
5:00 PM
Lakeshore Lightning C
Ilderton Arena
2-0
W
Mar 01 2024
6:00 PM
Lucan Irish
Lucan Community Memorial Centre
U11D3-15
Mar 02 2024
12:30 PM
Lakeshore Lightning C
ATC (The Rock)
2-0
W
U11D3-28
Mar 03 2024
10:50 AM
Windsor Wildcats B
WFCU (Grenon)
0-1
L
U11D3-06
Mar 09 2024
5:00 PM
Bluewater Hawks B
Ilderton Arena
1-2
L
U11D3-01
Mar 10 2024
4:00 PM
Bluewater Hawks B
WMMC
1-3
L
U11D3-23
Mar 16 2024
2:00 PM
Southpoint Stars C
Nature Fresh RC (Unico)
3-0
W
U11 Girls HL
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U11D6-02
Jan 21 2024
12:15 PM
Bluewater Hawks HL
Gemini Sportsplex
6-0
W
U11D6-14
Jan 27 2024
11:00 AM
Bluewater Hawks HL
Ilderton Arena
7-0
W
U11D6-15
Feb 10 2024
11:00 AM
Huron Heat HL
Ilderton Arena
0-4
L
U11D6-12
Feb 11 2024
9:00 AM
Lucan Irish C > HL
Ilderton Arena
2-2
T
U11D6-25
Feb 17 2024
11:10 AM
Mooretown Lady Flags HL
MSC (Rink 2)
1-1
T
U11D6-18
Feb 18 2024
9:30 AM
Lucan Irish C > HL
Lucan
0-1
L
U11D6-13
Feb 24 2024
11:00 AM
North Middlesex Jr. Stars HL
Ilderton Arena
1-2
L
U11D6-29
Feb 25 2024
11:00 AM
North Middlesex Jr. Stars HL
North Middlesex
0-3
L
U11D6-07
Mar 09 2024
1:00 PM
Huron Heat HL
Seaforth Arena
1-2
L
U11D6-11
Mar 23 2024
11:00 AM
Mooretown Lady Flags HL
Ilderton Arena
0-2
L
U13 Boys B
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13T3-OPB-03
Feb 20 2024
6:30 PM
Wallaceburg Lakers D
Ilderton Arena
12-1
W
U13T3-OPB-08
Feb 27 2024
6:30 PM
Mooretown Jr. Flags D
Ilderton Arena
10-0
W
U13T3-OPB-09
Mar 01 2024
7:45 PM
West Lorne Comets D
West Lorne Arena
2-4
L
U13T3-OPB-11
Mar 02 2024
3:40 PM
East Lambton Eagles D
Alvinston
2-2
T
U13T3-OPB-14
Mar 06 2024
7:30 PM
St. Thomas Jr Stars C
Joe Thornton CC (STMHA)
1-3
L
U13T3-SCPB-02
Mar 22 2024
6:30 PM
Lambeth Lancers D
Ilderton Arena
2-1
W
U13T3-SCPB-01
Mar 23 2024
6:00 PM
Lambeth Lancers D
Lambeth
5-0
W
U13 Boys LM Blue
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13LLPD-60
Feb 29 2024
7:15 PM
South Huron Sabres Red
Ilderton Arena
2-1
W
U13LLPD-57
Mar 02 2024
8:00 PM
South Huron Sabres Black
Ilderton Arena
0-3
L
U13LLPD-9
Mar 04 2024
8:00 PM
Dorchester Dragons LL1
Ilderton Arena
1-1
T
U13LLPD-17
Mar 05 2024
8:00 PM
North Middlesex Jr. Stars LL -2
North Middlesex
1-2
L
U13LLPD-18
Mar 08 2024
7:15 PM
Lambton Shores Predators Black
Thedford Legacy Recreation Centre
2-2
T
U13LLPD-16
Mar 09 2024
2:15 PM
Mt. Brydges Cougars Blue
Tri-Township
1-5
L
U13LLPO-9
Mar 21 2024
8:00 PM
Dorchester Dragons LL1
FlightExec Centre (CANUSA)
2-1
W
U13LLPO-8
Mar 23 2024
8:15 PM
Dorchester Dragons LL1
Ilderton Arena
4-0
W
U13LLPO-7
Mar 31 2024
3:00 PM
Dorchester Dragons LL1
FlightExec Centre (APC)
U13 Boys LM White
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13LLPD-52
Feb 23 2024
7:40 PM
Port Stanley Jr. Sailors Black
Ilderton Arena
6-4
W
U13LLPD-32
Feb 24 2024
7:10 PM
Lucan Irish
Ilderton Arena
1-3
L
U13LLPD-20
Feb 25 2024
6:10 PM
St. Marys Rock
St. Marys (Rock)
2-2
T
U13LLPD-21
Mar 01 2024
5:30 PM
Mt. Brydges Cougars Red
Ilderton Arena
6-2
W
U13LLPD-50
Mar 02 2024
2:00 PM
Point Edward Blackhawks
Komoka Wellness & Recreation Complex
8-0
W
U13LLPD-19
Mar 08 2024
7:00 PM
Mt. Brydges Cougars Gold
Komoka Wellness & Recreation Complex
2-5
L
U13LLPO-28
Mar 23 2024
1:00 PM
Lucan Irish
Lucan
0-1
L
U13LLPO-29
Mar 26 2024
7:40 PM
Lucan Irish
Ilderton Arena
1-3
L
U13LLPO-30
Mar 28 2024
7:00 PM
Lucan Irish
Lucan
U13 Girls B
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13D2-01
Jan 27 2024
6:05 PM
Kitchener Lady Rangers B
Ilderton Arena
2-3
L
U13D2-24
Jan 28 2024
6:15 PM
St. Marys Rock B
St. Marys (Rock)
1-1
T
U13D2-05
Feb 10 2024
6:05 PM
Woodstock Wildcats B
Ilderton Arena
5-1
W
U13D2-14
Feb 11 2024
10:15 AM
London Devilettes B 658
London Sports Park (North)
0-0
T
U13D2-27
Feb 14 2024
7:00 PM
Woodstock Wildcats B
Woodstock Civic
4-0
W
Feb 22 2024
6:00 PM
London Devilettes
Ilderton Arena
0-9
L
U13D2-02
Feb 24 2024
6:05 PM
London Devilettes B 658
Ilderton Arena
1-0
W
U13D2-06
Feb 25 2024
4:15 PM
Kitchener Lady Rangers B
Grand River
1-2
L
U13D2-16
Mar 02 2024
9:00 AM
Southpoint Stars B
Glencoe
2-5
L
Mar 07 2024
6:00 PM
London Devilettes
Ilderton Arena
1-2
L
U13D2-04
Mar 09 2024
6:05 PM
St. Marys Rock B
Ilderton Arena
2-1
W
U13D2-03
Mar 23 2024
6:05 PM
Southpoint Stars B
Ilderton Arena
1-2
L
U13D2-2V3
Mar 31 2024
3:45 PM
Kitchener Lady Rangers B
Sportsworld (Gay Lea)
U13 Girls HL
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U13D6-01
Jan 27 2024
11:00 AM
Huron Heat HL
Goderich MRC
0-4
L
U13D6-10
Jan 28 2024
1:30 PM
Woodstock Wildcats HL
Ilderton Arena
0-0
T
U13D6-15
Feb 08 2024
8:00 PM
Lucan Irish HL
Lucan
1-0
W
U13D6-23
Feb 10 2024
12:40 PM
Wallaceburg Lakers HL
Wallaceburg
1-1
T
U13D6-08
Feb 11 2024
2:30 PM
St. Thomas Panthers HL
Ilderton Arena
2-6
L
U13D6-09
Feb 25 2024
1:30 PM
Wallaceburg Lakers HL
Ilderton Arena
1-0
W
U13D6-17
Mar 02 2024
1:00 PM
St. Thomas Panthers HL
St. Thomas Memorial
1-6
L
U13D6-28
Mar 03 2024
3:00 PM
Woodstock Wildcats HL
Woodstock Civic
3-2
W
U13D6-07
Mar 10 2024
1:30 PM
Lucan Irish HL
Ilderton Arena
1-1
T
U13D6-06
Mar 17 2024
1:30 PM
Huron Heat HL
Ilderton Arena
1-4
L
U13D6-2V3
Mar 23 2024
11:00 AM
Huron Heat HL
Goderich MRC
0-3
L
U15 Boys B
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U15T2-OPA-04
Feb 21 2024
7:15 PM
Lambton Shores Predators B
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
3-6
L
U15T2-OPA-08
Feb 24 2024
8:00 PM
St. Thomas Jr Stars C1
Komoka Wellness & Recreation Complex
3-2
W
U15T2-OPA-09
Feb 25 2024
5:45 PM
Lambton Shores Predators B
Forest (Amtelecom)
1-3
L
U15T2-OPA-11
Feb 28 2024
7:15 PM
North Middlesex Jr. Stars C
Komoka Wellness & Recreation Complex
6-0
W
U15T2-OPA-12
Mar 01 2024
6:30 PM
South Kent Lightning C
Blenheim
4-3
W
U15T2-OPA-15
Mar 03 2024
12:00 PM
North Middlesex Jr. Stars C
North Middlesex
4-0
W
U15T2-OPA-18
Mar 06 2024
7:15 PM
South Kent Lightning C
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
9-4
W
U15T2-OPA-20
Mar 08 2024
7:15 PM
St. Thomas Jr Stars C1
Joe Thornton CC (STMHA)
1-3
L
U15T2-OPD-01
Mar 18 2024
7:40 PM
Petrolia Oilers B
Greenwood
4-3
W
U15T2-OPD-02
Mar 20 2024
7:45 PM
Petrolia Oilers B
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
0-1
L
U15T2-OPD-03
Mar 22 2024
7:00 PM
Petrolia Oilers B
Greenwood
0-3
L
U15 Boys D
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U15T3-OPA-01
Feb 15 2024
8:30 PM
Lucan Irish C
Lucan
0-4
L
U15T3-OPA-04
Feb 17 2024
8:00 PM
Strathroy Jr. Rockets C
Komoka Wellness & Recreation Complex
1-4
L
U15T3-OPA-06
Feb 18 2024
6:30 PM
Mooretown Jr. Flags D
Ilderton Arena
1-2
L
U15T3-OPA-13
Feb 27 2024
6:10 PM
Mooretown Jr. Flags D
MSC (Rink 1)
1-4
L
U15T3-OPA-14
Feb 29 2024
6:00 PM
Strathroy Jr. Rockets C
Gemini Sportsplex
3-5
L
U15T3-OPA-16
Mar 02 2024
8:00 PM
Lucan Irish C
Komoka Wellness & Recreation Complex
0-3
L
U15T3-OPA-19
Mar 06 2024
8:30 PM
St. Thomas Jr Stars C2
Komoka Wellness & Recreation Complex
3-2
W
U15T3-OPA-20
Mar 08 2024
8:30 PM
St. Thomas Jr Stars C2
Port Stanley
2-6
L
U15T3-SCPD-01
Mar 23 2024
8:00 PM
Petrolia Oilers D
Komoka Wellness & Recreation Complex
1-3
L
U15T3-SCPD-02
Mar 27 2024
7:50 PM
Petrolia Oilers D
Greenwood
2-4
L
U15T3-SCPD-03
Mar 30 2024
8:00 PM
Petrolia Oilers D
Komoka Wellness & Recreation Complex
U15 Boys LM
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U15LLPD-16
Feb 23 2024
8:10 PM
Lucan Irish
Lucan
1-3
L
U15LLPD-06
Feb 24 2024
6:30 PM
Belmont Rangers
Komoka Wellness & Recreation Complex
1-3
L
U15LLPD-18
Feb 28 2024
8:00 PM
Belmont Rangers
Belmont
1-7
L
U15LLPD-27
Mar 02 2024
6:30 PM
Lucan Irish
Komoka Wellness & Recreation Complex
0-3
L
U15LLPD-60
Mar 03 2024
6:30 PM
St. Thomas Jr Stars White
Ilderton Arena
4-5
L
U15LLPD-15
Mar 09 2024
1:30 PM
St. Thomas Jr Stars White
Joe Thornton CC (STMHA)
1-9
L
U15LLPO-34
Mar 19 2024
8:00 PM
Belmont Rangers
Belmont
1-8
L
U15LLPO-35
Mar 23 2024
6:30 PM
Belmont Rangers
Komoka Wellness & Recreation Complex
1-6
L
U15LLPO-36
Mar 27 2024
8:30 PM
Belmont Rangers
Belmont
U15 Girls B
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U15D2-08
Jan 26 2024
7:40 PM
London Devilettes B
Ilderton Arena
0-0
T
Feb 05 2024
8:00 PM
Lucan Irish
Ilderton Arena
0-1
L
Feb 07 2024
7:45 PM
St. Thomas Panthers
St. Thomas Joe Thornton Community Centre
1-2
L
U15D2-09
Feb 09 2024
7:40 PM
Southpoint Stars B
Ilderton Arena
1-2
L
U15D2-17
Feb 11 2024
4:45 PM
London Devilettes B
Western Fair (Tony's Pizza)
2-1
W
Feb 12 2024
8:00 PM
Lambeth Lancers
Ilderton Arena
1-1
T
U15D2-01
Feb 14 2024
8:30 PM
Bluewater Hawks B
WMMC
0-2
L
U15D2-10
Feb 16 2024
7:40 PM
Windsor Wildcats B
Ilderton Arena
1-1
T
U15D2-15
Feb 17 2024
3:10 PM
Lakeshore Lightning B
ATC (The Rock)
1-1
T
Feb 18 2024
5:00 PM
Woodstock Wildcats
Woodstock Civic Centre Arena
2-1
W
Feb 26 2024
8:00 PM
Bluewater Hawks
Ilderton Arena
3-1
W
U15D2-06
Mar 01 2024
7:50 PM
Bluewater Hawks B
Ilderton Arena
2-3
L
U15D2-28
Mar 02 2024
4:40 PM
Windsor Wildcats B
Forest Glade (B)
0-2
L
Mar 05 2024
7:00 PM
London Devilettes
Argyle Arena
1-0
W
U15D2-07
Mar 08 2024
7:40 PM
Lakeshore Lightning B
Ilderton Arena
0-2
L
U15D2-23
Mar 09 2024
3:30 PM
Southpoint Stars B
Nature Fresh RC (Unico)
2-0
W
U15 Girls C
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U15D3-27
Jan 25 2024
7:50 PM
Central Perth Predators C
Ilderton Arena
0-3
L
U15D3-42
Feb 03 2024
4:45 PM
Wilmot Wolverines C
Wilmot Complex (Optimist)
0-1
L
U15D3-30
Feb 04 2024
4:00 PM
Kitchener Lady Rangers B
Grand River
2-2
T
Feb 05 2024
7:00 PM
West Oxford Inferno
Ilderton Arena
3-0
W
U15D3-25
Feb 15 2024
7:50 PM
Lambton Attack B
Ilderton Arena
0-1
L
U15D3-11
Feb 17 2024
8:00 PM
Chatham-Kent Crush C
Erickson
0-5
L
Feb 22 2024
8:00 PM
St. Thomas Panthers
Ilderton Arena
3-2
W
Feb 24 2024
6:15 PM
Lambeth Lancers
Lambeth Arena
2-1
W
Feb 26 2024
7:00 PM
Woodstock Wildcats
Woodstock Civic Centre Arena
1-0
W
U15D3-21
Feb 27 2024
7:30 PM
Huron Heat C
Seaforth Arena
2-2
T
U15D3-26
Feb 29 2024
8:30 PM
Lambeth Lancers B
Ilderton Arena
1-1
T
U15D3-16
Mar 02 2024
5:30 PM
Grand River Mustangs B
Fergus (B)
0-0
T
U15D3-28
Mar 07 2024
8:00 PM
B.A.D. Blazers C
Ilderton Arena
0-1
L
U18 Boys B
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U18T2-OPB-01
Feb 14 2024
8:45 PM
Lambeth Lancers B
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
3-2
W
U18T2-OPB-03
Feb 21 2024
8:35 PM
South Kent Lightning C
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
1-3
L
U18T2-OPB-05
Feb 26 2024
9:20 PM
South Kent Lightning C
Blenheim
1-2
L
U18T2-OPB-06
Feb 27 2024
9:30 PM
Lambeth Lancers B
Lambeth
2-2
T
U18T2-OPB-07
Feb 28 2024
8:35 PM
Lambeth Lancers B
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
2-2
T
U18T1-SCPA-01
Mar 18 2024
9:00 PM
South Huron Sabres B
South Huron
0-5
L
U18T1-SCPA-03
Mar 27 2024
8:45 PM
Lucan Irish C
Komoka Wellness & Recreation Complex
2-2
T
U18 Boys LM
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U18LLPD-17
Feb 26 2024
6:45 PM
Aylmer Flames
East Elgin (EastLink)
2-4
L
U18LLPD-16
Mar 01 2024
9:30 PM
East Lambton Eagles White
Alvinston
1-3
L
U18LLPD-08
Mar 02 2024
9:20 PM
Dorchester Dragons LL1
Ilderton Arena
1-2
L
U18LLPD-21
Mar 04 2024
9:45 PM
Lambeth Lancers LL1
Komoka Wellness & Recreation Complex (Molson Rink)
5-4
W
U18LLPD-62
Mar 07 2024
9:00 PM
St. Thomas Jr Stars Green
Ilderton Arena
6-4
W
U18LLPD-18
Mar 10 2024
8:00 PM
Dorchester Dragons LL2
FlightExec Centre (APC)
1-2
L
U18LLPO-35
Mar 23 2024
9:30 PM
Dorchester Dragons LL1
Ilderton Arena
3-4
L
U18LLPO-34
Mar 24 2024
8:00 PM
Dorchester Dragons LL1
FlightExec Centre (APC)
5-1
W
U18LLPO-36
Mar 30 2024
4:30 PM
Dorchester Dragons LL1
FlightExec Centre (APC)
U18 Girls B
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U18D1-04
Jan 28 2024
5:20 PM
Woodstock Wildcats B
Ilderton Arena
1-5
L
U18D1-13
Feb 08 2024
8:30 PM
West Oxford Inferno B
Thamesford
0-6
L
U18D1-01
Feb 11 2024
5:20 PM
London Devilettes B
Ilderton Arena
0-3
L
Feb 12 2024
9:00 PM
Lucan Irish
Ilderton Arena
U18D1-17
Feb 18 2024
7:00 PM
Woodstock Wildcats B
Woodstock Civic
2-2
T
Feb 21 2024
7:00 PM
London Devilettes
Nichols Recreation Centre
1-2
L
Feb 22 2024
6:30 PM
Lambeth Lancers
Lambeth Arena
1-1
T
U18D1-05
Feb 23 2024
6:00 PM
London Devilettes B
London Sports Park (North)
0-3
L
Feb 25 2024
5:20 PM
St. Thomas Panthers
Ilderton Arena
1-1
T
U18D1-03
Feb 26 2024
9:00 PM
West Oxford Inferno B
Ilderton Arena
3-4
L
Mar 03 2024
5:30 PM
West Oxford Inferno
Ilderton Arena
Mar 07 2024
7:00 PM
Woodstock Wildcats
Woodstock Civic Centre Arena
U18D1-12
Mar 09 2024
6:00 PM
Lucan Irish B
Lucan
0-2
L
U18D1-02
Mar 10 2024
5:20 PM
Lucan Irish B
Ilderton Arena
0-1
L
U18 Girls C
Game #
Date
Time
Opponent
Venue
Score
Result
U18D4-08
Jan 27 2024
7:10 PM
South Huron Sabres HL
Ilderton Arena
11-0
W
U18D4-01
Feb 03 2024
5:30 PM
B.A.D. Blazers C
Belmont
4-1
W
U18D4-07
Feb 04 2024
5:20 PM
Lucan Irish C
Ilderton Arena
2-0
W
U18D4-09
Feb 06 2024
7:40 PM
St. Thomas Panthers C
Ilderton Arena
2-1
W
Feb 10 2024
7:10 PM
West Oxford Inferno
Ilderton Arena
1-3
L
U18D4-10
Feb 17 2024
9:30 PM
West Oxford Inferno C
Ilderton Arena
3-2
W
U18D4-06
Feb 18 2024
5:20 PM
B.A.D. Blazers C
Ilderton Arena
1-1
T
Feb 19 2024
9:00 PM
Lucan Irish
Lucan Community Memorial Centre
3-0
W
Feb 20 2024
8:00 PM
Tillsonburg Lightning
Tillsonburg Community Centre
1-4
L
U18D4-15
Feb 24 2024
7:30 PM
Lucan Irish C
Lucan
0-1
L
U18D4-28
Feb 25 2024
5:30 PM
West Oxford Inferno C
Embro
4-1
W
Feb 27 2024
7:40 PM
London Devilettes
Ilderton Arena
3-2
W
Mar 05 2024
7:40 PM
St. Thomas Panthers
Ilderton Arena
7-0
W
U18D4-17
Mar 06 2024
8:00 PM
South Huron Sabres HL
Huron Park - Stephen Township Arena
8-0
W
Mar 10 2024
5:30 PM
B.A.D. Blazers
East Elgin Community Complex
1-1
T
U18D4-23
Mar 16 2024
6:00 PM
St. Thomas Panthers C
St. Thomas Memorial
9-2
W
U18D4-1V4
Mar 24 2024
6:45 PM
Lucan Irish C
Ilderton Arena
5-1
W
U18D4-FINAL
Apr 06 2024
7:30 PM
West Oxford Inferno C
Central Huron CC